ARAMA SONUÇLARI

Skins

Dram, Komedi, Gençlik

Skins bütün dizilerden farklı bir şekilde geliyor!  Skins, sıkıcı gençlik dizilerinden sıkılanlar için birebir bir dizi olacaktır. Zengib bebeleri izlemekten sıkılanlar için ya da dedikoducu kızlar, bayık bakışlar, sinir bozucu insanlar gibi gibi şeylerden sıkıldıysanız gelin Skins'in konusundan bahsedelim.  Skins, Bristol'da hayatını devam ettiren gençlerin hikayesini konu almaktadır. Bu gençlerin hiç biri saf değildir. Biri anoreksik, biri öğretmeniyle yatıyor, bir diğeri müslüman ve en yakın arkadaşının gay olmasını ailesine nasıl açıklayacağını düşünüyor ve bu liste çok uzun bir şekilde gidiyor. Skins Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebileceğiniz güzel diziler arasında yer almaktadır. Skins izleyenleri ekrana bağlama konusunda oldukça başarılı olmuştur. Skins türkçe altyazılı ve 1080p bir şekilde izleyebilirsiniz. 

 

  • ÜLKEUK
  • YAPIM YILI2007
  • SEZON SAYISI7
  • BÖLÜM SAYISI61
  • ABONELER200
  • TOPLAM SÜRE2 GÜN
  • BÖLÜM DAKİKASI46
  • SON DURUMFİNAL
  • IMBD PUANI8.2
Skins hakkında yorumlar

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor

12 Yorum
Kaan Coşgun * 2 yıl önce

İlk 2 jenerasyonu izleyin(ilk 4 sezon) gerisini salın.İlk 2 sezon epey sağlam ergenliğimde bayaa etkilemişti beni.

Ferdi Öztürk * 2 yıl önce

Dizi her 2 sezonda bir yada yeni sezonda bir jenerasyon değiştiriyor. İlk jenerasyonu tamamen kalite kokan ve kaliteli karakterleri en başarılı şekilde canlandıran kişilerden oluşmaktadır. Şahsen her sene mutlaka 3-5 günümü ayırıp ilk 2 sezonunu mutlaka tekrardan izleyip sanki kendi anılarımmışcasına anı tazeliyorum.Ezik Sid, manyak Cassie, psikopat Chris, ağır abi Jal, piç Tony, Mitchelle namı değer Nips, örnek müslüman Anwar ve kankisi zalım maxxie vee konuşmadan çok şey anlatan effy ... ara karakterler bile hafızanıza kazınacaktır size garanti ederim. iyi seyirler !

dimplegd * 3 yıl önce

bu skins devam mı ediyor fotoğraflarda ki kişilere bakıldığında, evet skins de oynamışlar ama bölümleri yok biri açıklayabilir mi?

leyviya * 3 yıl önce

i dont do donuts.I do drugs...

Dâisy * 3 yıl önce

Oyuncu fotoğrafları neden böyle ?

hauntednerdsoul * 3 yıl önce

final olan dizilere sonunda ağlayacağını bilerek başlamak>>>>>>>

hauntednerdsoul * 3 yıl önce

2. sezondan sonra sıkıyor ama eff için izlemeye devam ediyorum

für elise * 3 yıl önce

bitirdiğimde bitmiş olduğu için ağladığım ilk ve tek dizi.

thecrow * 3 yıl önce

İlk izlediğim yabancı dizi buydu duygulandım. Hikayesi çok farklı, ilgi çekici değil ama karakterler baya iyi. Hepsinin kendine ait özellikleri var, gerçekçiler. Diziyi güzel ve izlenebilir kılan bu, çünkü dediğim gibi hikaye yönünden pek bir numarası yok.

saratallone * 3 yıl önce

içimde ukde kalan dizi bana göre en iyi gençlik/dram/komedi dizisi effynin hareketleri olsun tony veya sid olsun ergenliğimi şekillendiren isimler özellikle "effy stonem gibi olmak" çoğu genç kızın hayal ettiği bir şey son jenerasyon pek iyi olmasa bile çoğu kişinin 1. ve 2. jenerasyonu izlemesini öneriyorum

sierrahaylie * 3 yıl önce

Oxford Okulu Twitter'da parody'miz var, gelmek isteyen herkesi bekleriz. İletişim için @OxfordUniRP_ hesabına tweet atmanız yeterli, sorusu olan özelden yazabilir.

StoneField * 3 yıl önce

"Oh wow" - Cassie Ainsworth

Son Paylaşımlar